ماژول فکس

ماژول فکس یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ماژول هایی است که در فرایند یکپارچه سازی مرکز تماس ویپ مورد استفاده قرار می گیرد. این ماژول به شما کمک می کند که نظارت کامل تری بر فرایند ارسال و دریافت فکس از طریق سامانه های ارتباطی نظیر اتوماسیون های اداری و … داشته باشید.

در واقع با کمک این ماژول، هر کاربر یک یوزر اختصاصی خواهد داشت و حتی شما می توانید یک یوزر فکس را به صورت مشترک به یک گروه اختصاص دهید. از دیگر مزایای ماژول فکس این است که می توانید یک داخلی مشخص به هر کاربر اختصاص دهید. به نحوی که با شماره گیری مستقیم از خطوط شهری امکان دریافت فکس داشته باشد. بدین ترتیب اتوماسیون مربوطه در کنار سیستم تلفنی امکان مدیریت بیش 1000 داخلی فکس را خواهد داشت.

راه اندازی ماژول فکس

مرکز سخت افزار ایران با بهره مندی از بروز ترین تجهیزات در بخش شبکه یا وب، جزء معتبر ترین ارائه دهندگان انواع ماژول های ارتباطی به شمار می رود. کارشناسان این مجموعه با تکیه بر دانش تخصصی خود، ماژول های فکس را طراحی کرده و در سطحی وسیع به اجرا در می آورند.

هدف همکاران ما این است که ضمن تجهیز شرکت ها و صاحبان مشاغل، آنها را به فناوری های نوین ارتباطی مجهز کنند. لذا شما عزیزان برای راه اندازی ماژول فکس در مجموعه اداری یا خدماتی خود (بیمارستان، هتل و …) می توانید از متخصصین شبکه در مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. مهندسین ما ضمن ارائه مشاوره های حرفه ای در این زمینه، بهترین راهکار را جهت بهره مندی شما از انواع ماژول ها و افزایش بهره وری مجموعه کاری تان به شما ارائه خواهند داد.

از ویژگی های ماژول فکس سرور ارائه شده توسط مرکز سخت افزار ایران، این است که این ماژول قابلیت ارسال و دریافت 3 هزار فکس همزمان را دارد. فکس سرورهای موجود در بازار معمولاً روی 100 فکس همزمان به مشکل خورده و نمی توانند بیش از این تعداد فکس داشته باشند. اما ماژولی که در مرکز سخت افزار ایران طراحی گردیده درصورتی که مخابرات خطوط لازم را ارائه کند، می تواند تا 3000 فکس را مدیریت کرده و از 10 هزار کاربر پشتیبانی کند.

افزونه اتصال فکس سرور CRM

افزونه اتصال فکس سرور CRM در واقع همان ماژول فکس سرور می باشد. در این سیستم کاربر می تواند ارسال و دریافت فکس را از طریق پنل های تحت وب انجام دهد. فکس سرور یک سرور نرم افزاری است که می تواند در کنار سامانه های ویپ همچون سیسکو، CRM، نرم افزارهای استریسک و مرکز تماس مایکروسافت قرار گرفته و فرآیند ارسال و دریافت فکس را انجام دهد. در واقع در این سیستم به جای اینکه فکس سرور بخواهد در یک پنل جداگانه ارسال و دریافت فکس را انجام دهد و در آن هر کاربر برای انجام این عملیات وارد یوزر مشخص شوند، افزونه اتصال فکس سرور این کار را از طریق اتوماسیون های سیستمی انجام می دهد. برای مثال اگر یک سازمان بزرگ 2 هزار پرسنل داشته باشد نمی توان برای تمامی آنها یوزر مشخصی تعیین کرد. ماژول فکس سرور این کار را از طریق دیگری انجام می دهد که در ادامه توضیح داده می شود.

کاربرد و مزیت ماژول فکس سرور

فکس سرور یا افزونه اتصال فکس سرور CRM، در سازمان های بزرگ کاربرد بیشتری دارد. در این سازمان ها، فکس سرور از طریق روش های مختلفی با اتوماسیون های داخلی سازمان ادغام می شود. این اتوماسیون ها می توانند شامل اتوماسیون فروش، نرم افزارهای اداری، CRM، ERP یا سیستم های ارتباطی یک مجموعه باشند.

در این سیستم زمانی که فکس دریافت می شود به جای اینکه پرینت گرفته شده و یا ایمیل شود، ابتدا در کارتابل کارشناس مربوطه نمایش داده می شود. این یکی از مزایا و ویژگی های قابل توجه ماژول فکس سرور می باشد. از دیگر مزایای این سیستم این است که در آن نیازی به تجهیزات سخت افزاری نبوده و تمامی فرآیندهای ارسال و دریافت فکس از طریق وب مدیریت می شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر