مرکز تماس برج ها

زمانی که از مرکز تماس برج ها صحبت می کنیم در واقع به فرآیند پیاده سازی VoIP در برج ها اشاره می کنیم. با توجه به روند ارائه خطوط شهری از طرف مخابرات بر روی بستر های نظیر FTTH و VDSL و شرکت هایی که ارائه دهنده خطوط سیپ فون و سیپ ترانک برای مراکز پر ظرفیت نظیر پاساژها و برج های مدرن هستند، این مرکز تماس با هماهنگ بودن با تمامی زیر ساخت های موجود، می تواند در قالب یک مرکز تماس Multi-Tenant، خدمات ویژه ای را به برج های مسکونی و اداری ارائه کند.

مرکز سخت افزار ایران به عنوان مرکز تخصصی در زمینه یکپارچه سازی سیستم های ویپ و نصب و راه اندازی این سیستم ها، در این مطلب قصد دارد یکی از مهم ترین کاربردهای ویپ را در برج های مسکونی و اداری معرفی کند. مرکز تماس، تنها برای ادارات و سازمان ها طراحی نشده بلکه تمامی موارد مشابه که با تماس های متعدد روبرو هستند نیز می توانند یک مرکز تماس بر بستر شبکه داشته باشند. راه اندازی مرکز تماس در برج های جدید که گاه تعداد واحدهای آن از واحدهای یک سازمان نیز بیشتر است می تواند تحول قابل توجهی در ارتباطات  ایجاد کند.

ویژگی های مرکز تماس برج ها

مرکز تماس در برج ها از ویژگی ها و قابلیت های متعددی برخوردار است. راه اندازی کال سنتر در برج ها پاسخی درخور برای نیازهای مختلف ساکنین آن می باشد. اما یک مرکز تماس حرفه ای باید دارای چه ویژگی هایی باشد و با توجه به چه پارامترهایی می توان یک مرکزتماس مناسب را انتخاب نمود. در زیر ویژگی ها و قابلیت های مرکز تماس برج ها را مشاهده می کنید.

  • امکان پیاده سازی کمپانی نامحدود متناسب با سخت افزار
  • قابلیت ایزوله بودن و عدم ارتباط با دیگر کمپانی ها
  • حذف کابل کشی تلفن و استقرار مرکز تلفن یک پارچه
  • قابلیت سفارشی سازی و اتصال به پنل انواع crm  برای هر کمپ و سفارشی سازی مسیر تماس
  • قابلیت تعریف شماره های ویژه نظیر (نگهبانی – حراست)

  • هماهنگی با ساختار Sip Phone و Sip Trunk مخابرات و عدم نیاز به تجهیزات جانبی برای اعمال Registering  و مسیریابی تماس
  • برقراری ارتباط با دیگر مراکز تلفن نظیر  Cisco ، huawei ، Ericson ، Panasonic ، Skype for Business  ، Alcatel  و ..
  • اعمال ساختار IVR و نمودار درختی تماس برای هر برج و عدم محدودیت در ایجاد نمودار مسیر یابی تماس
  • پشتیبانی از تمامی Codec  های رایج Audio & Video

مرکز تماس برج های اداری

یکی از سرویس های مرکز تماس چند مستأجری، مرکز تماس برج های اداری می باشد. این سرویس نیز که به پیاده سازی سیستم VoIP و برقراری یک مرکز تماس اشاره دارد برای برج های اداری که میزان تماس بالایی در طول روز دارند کاربرد دارد. این سرویس که در واقع بر روی همان خطوط سیپ فون و سیپ ترانک پیاده می شود، در قالب یک مرکز تماس Multi-Tenant، خدمات ارتباطی متنوعی را به کاربران در برج های اداری می دهد.

این نوع مرکز تماس یکی از نیازهای اساسی برج های اداری بزرگ با میزان ارباب رجوع زیاد می باشد. مشتریان و یا ارباب رجوع با استفاده از یک مرکز تماس یکپارچه نیاز کمتری به حضور در اداره دارند و پرسنل نیز کمتر درگیر پاسخگویی به مشتریان خواهند بود. همچنین از ازدحام جمعیت و شلوغی در برج های اداری کاسته می شود.

 مرکز تماس برج های مسکونی

نه تنها در برج های اداری، بلکه برج های مسکونی نیز که معمولاً از تعداد واحدها و ساکنین بیشتری نسبت به مجتمع های مسکونی معمولی برخوردار هستند، نیازمند یک مرکز تماس پیشرفته و کاربردی می باشند. این برج ها که در حوزه مراکز پرظرفیت قرار دارند، مخابرات دو بستر FTTH  و  VDSL را به آنان ارائه می کند که راه اندازی مرکز تماس نیز مطابق با این دو سرویس انجام می شود. از این طریق ساکنین برج های مسکونی می توانند از قابلیت های متنوع این سیستم استفاده کنند.

از آنجا که در این سیستم چندین تماس به طور همزمان برقرار می شود، در داخل و خارج از برج می توان بدون اشغالی با داخلی مورد نظر تماس گرفت. چنانچه قصد راه اندازی مرکز تماس برج های اداری را دارید با مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته تا کارشناسان مشاوره های لازم را در این خصوص به شما ارائه کنند.

چنانچه قصد راه اندازی مرکز تماس در برج خود را دارید با همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرد و علاوه بر مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مورد نیاز در این زمینه را کسب کنید. شما با راه اندازی مرکز تماس برج ها تماس ها را از طریق بستر شبکه انجام می دهید و تا حد بسیار زیادی از هزینه های اضافی جلوگیری می کنید.

این سرویس امکان ارتباطات داخلی و خارجی برج ها را میسر کرده و کاربران می توانند با شماره گیری هر داخلی با فرد مورد نظر صحبت کنند. همچنین هزینه های تماس  کسانی که خارج از برج، با داخلی مورد نظر تماس می گیرند بسیار کمتر است. بنابراین طراحی و اجرای مرکز تماس در برج ها را می توان یکی از آبشن های آنها تلقی نمود.

برای بهره مندی از این سیستم، ابتدا باید خطوط پنج رقمی مخابرات، یا سیپ ترانک و سیپ فون را خریداری کنید. پس از آن کارشناسان مرکز سخت افزار ایران با توجه به نوع کاربری و نیاز برج مورد نظر، با پیاده سازی این خطوط بر روی ویپ، یک مرکز تماس در برج شما ایجاد میکنند. در این مجموعه علاوه بر نصب، خدمات پشتیبانی نیز ارائه شده تا کاربران در خصوص استفاده از این سرویس کم و کاستی نداشته باشند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر