تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مطابق با اخرین متد روز دنیا در نمایندگی رسمی کونیکامینولتا انجام میگردد . دستگاه کپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و امور اداری به کار میرود. اغلب پیش بینی ها حاکی از آن است که دستگاههای مذکور به تدریج منسوخ شده اند . دلیل این امر آن است که اسناد دیجیتالی درحال افزایش هستند . 

اولین دستگاه کپی برای ادارات توسط جیمز وات در سال ۱۷۷۹ اختراع شد . این دستگاه برانتقال فیزیکی میزانی جوهر به صورت فرمول بندی شده متکی بود. سیستم وی موفقیت تجاری داشت و برای بیش از یک قرن مورد استفاده قرار گرفت . قطعات دستگاه کپی عبارتند از : سینی خروجی کاغذ (paper tray)، ضامن آزادکننده کاست (grip) ، راهنمای تغذیه دستی ، سینی تغذیه دستی ، پانل اپراتوری ، در پوش جلو ، میز اسناد (orginal table) ، سینی کاغذ (paper tray).

دستگاه فتوکپی دستگاهی است که از سند و یا تصاویر بصری بر روی کاغذ کپی تهیه میکند. اغلب ماشینهای کپی امروزی از روش الکتروفتوگرافی استفاده میکنند. فتوکپی به طور گسترده در تجارت، دولت و تحصیل استفاده میشود. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده میکنند که زیراکس نام دارد . ضمنا فرآیند خشک در این دستگاه با استفاده از گرما انجام میشود. تعمیر دستگاه کپی با استفاده از دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل صورت میگیرد .

چنانچه کاربران مایل به تعمیر دستگاه در مرکز باشند باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . نمایندگی کونیکا شرایطی را فراهم کرده است تا نیازی برای مراجعه به یک مکان فیزیکی باقی نگذارد . کاربران با به خدمت گرفتن این اپشن میتوانند بر نحوه عملکرد کارشناس اعزامی نظارت کنند . همچنین در وقت و هزینه صرفه جویی بسیاری میشود . خدمات رسانی به مشتریان در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا تحت نظارت دقیق مدیریت مجموعه صورت میگیرد .

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل

یکی از مشکلاتی که کاربران برای تعمیر دستگاه های کپی به ویژه مدلهای صنعتی یا چندکاره دارند، جابجایی این محصول است. دستگاه فتوکپی معمولا وزن بالایی دارد و به همین دلیل حمل و نقل آن مشکلاتی را به دنبال دارد. از طرفی، این کار هزینه و زمان زیادی از کاربران می گیرد. حتی ممکن است در حین جابجایی، دستگاه ضربه خورده و آسیب ببیند. با هدف حذف چنین مشکلاتی، نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه کپی، سرویس در محل این محصول را به کاربران ارائه می دهد.

با استفاده از این سرویس، تیم تعمیراتی به محل مورد نظر کاربر اعزام شده و اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات این محصول را انجام می دهند. اگر شما هم تمایل به دریافت خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در محل دارید، می توانید با نمایندگی مجاز کپی در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. تیم پشتیبانی پس از انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان را به آدرس مورد نظرتان اعزام می کنند.

خدمات واحد تعمیر کپی کونیکا مینولتا

 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا .
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی .
 • رفع ارورهای دستگاه کپی
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی.
 • ریکاوری ترانزیستور در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا .
 • تعمیر و بازیابی خازن.
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی.
 • تعمیرات دیود .
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ.
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا 
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی.
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی.
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه.
 • تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا .
 • تعمیرات کپی رنگی.
 • ریکاوری بخشهای مختلف دستگاه کپی.
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس در مرکز تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا .
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی.
 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی.

مشکلات رایج دستگاه کپی کونیکا مینولتا

یکی از اختلالات رایج دستگاه کپی کونیکا مینولتا که در محصولات سایر برندها هم مشاهده می شود، افت کیفیت چاپ است. علت بروز این مشکل در بیشتر موارد، خالی بودن کارتریج است. البته استفاده از مواد مصرفی بی کیفیت هم مشکلاتی از این قبیل را ایجاد می کند. گاهی هم به دلیل شکستن کاغذکش، شاهد بروز مشکلاتی در روند ورود و خروج کاغذ هستیم.

نفوذ رطوبت به داخل دستگاه یا نوسانات برق، موجب سوختن بردها و به ویژه مین برد دستگاه کپی می شود و در نهایت، به خاموش شدن یا کپی نگرفتن می انجامد. افت کیفیت کپی، روشن نشدن، صدا دادن دستگاه، چاپ سیاه یا سفید، خط انداختن دستگاه و مواردی از این دست نیز جزء مشکلاتی هستند که در فرایند تعمیرات کپی کونیکا مینولتا بررسی شده و ترمیم می گردند.

 مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

کادرفنی مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا با پشت سر گذاشتن ازمونهای متعدد علمی و نظری برگزیده شده اند . این افراد مدارج علمی بالایی را طی کرده اند . مهندسین و تکنسینهای این مجموعه درطول سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور میباشند . از این رو قادر به رفع ایراد دستگاههایی هستند که سایر نمایندگیها از انجام آن ناتوانند . پروسه تعمیر در مرکز تعمیر کپی کونیکا مینولتا با بکارگیری مدرنترین تجهیزات و ابزارآلات صورت میگیرد .

به همین دلیل کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز قابل مقایسه با سایر تعمیرگاهها نیست . تعمیرکاران نمایندگی مجازز کونیکامینولتا پس از اتمام پروسه تعمیر به ارائه گارانتی میپردازند . بدیهی است از این طریق سعی داریم رضایت مشتریان را درزمینه پشتیبانی نیز جلب نماییم . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا اطلاعات بیشتری بدست آورید .

واحدهای تعمیرات کپی

مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا واحدهای تعمیرات کپی را مجزا راه اندازی کرده است . به عنوان مثال کاربران دستگاه کپی شارپ برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . کارگاههای فنی این مرکز مجهز به ابزارآلات درجه یک و مدرن میباشد . مدیریت مرکز تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا با ورود ابزارآلات مدرن به کشور سعی در خریداری و به روز کردن کارگاهها دارد . این مرکز با بهره مندی از تخصص و مهارت کارشناسان توانسته درزمینه فعالیتی خویش به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد .

کپی ها میتوانند از فناوریهایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند . زیراکس برای کپی اداری استاندارد است. دستگاههای اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند. چنانچه شما عزیزان مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه واحدهای تعمیرات کپی هستید ، میتوانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردید .

این مطلب مفید رو از دست نده : آشنایی با قطعات دستگاه کپی

اخبار ، مقالات و سوالات متداول تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

جمعی از کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا موظف به گرداوری و ارائه داغترین خبرهای ماشینهای اداری شده اند . این اخبار پس از بررسی و ویرایش در سایت قرار میگیرند . ضمنا منابع دربرگیرنده این اخبار به تایید مراکز معتبر  علمی رسیده است . برای بروزرسانی اطلاعات شما عزیزان جدیدترین اخبار تعمیرات کپی کونیکا مینولتا را نیز ارائه کرده ایم . با کلیک روی لینک اخبار کپی کونیکا مینولتا و دیگر اخبار ماشین های اداری میتوانید وارد بخش مذکور گردید .

ا راه اندازی بخش مقالات سعی در افزایش سطح علمی کاربران دارد . کاربران این مجموعه را تمامی افراد اعم از افراد عادی و متخصص تشکیل داده اند . از این رو اقدام به ارائه مقالات عمومی و تخصصی کرده ایم . کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا با درنظر گرفتن نیاز کاربران برای آشنایی با تکنولوژی نوین به گرداوری جدیدترین مقالات همت گماشته اند . با کلیک روی لینک مقالات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر مقالات ماشین های اداری مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید .

کاربران با مطالعه این بخش میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند . ضمنا دیگر سوالات خود را میتوانید بصورت انلاین و تلفنی با کادر مجموعه مطرح نمایید . سوالاتی از قبیل چگونگی تعمیر و هزینه حدودی آن . بدیهی است کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در کوتاهترین زمان پاسخگویتان خواهند بود .

خدمت رسانی به مشتریان توسط مدیریت مجموعه به شدت کنترل میگردد . به همین دلیل با اطمینان خاطر میتوانید برای دریافت خدمات ریکاوری به این مرکز مراجعه نمایید . هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است . با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات کپی میتوانید وارد بخش مذکور گردید .

انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات

کارشناسان مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا به معرفی دیگر برندهای دستگاه کپی نیز میپردازند . این برندها عبارتند از : شارپ ، ریکو، سامسونگ ، پاناسونیک ، کیوسرا ، زیراکس ، اچ پی ، کانن و توشیبا . گوناگونی محصولات کونیکا اغلب اوقات موجبات آشفتگی ذهنی افراد را هنگام خرید فراهم میکند . از این رو مدیریت مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا جمعی از پرسنل را ملزم به ارائه راهنمایی و مشاوره کرده است . بدیهی است از این طریق میتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید .

کونیکامینولتا یک شرکت الکترونیکی ژاپنی است .این شرکت درزمینه تولید تجهیزات اداری ، ابزارهای هنرهای تجسمی ، تجهیزات تصویربرداری پزشکی و ابزارهای اندازه ‌گیری فعالیت مینماید. شرکت کونیکا مینولتا در سال ۲۰۰۳ از ادغام دو شرکت کونیکا و مینولتا راه ‌اندازی شد. دفتر مرکزی این شرکت در منطقه مارونواوچی ، چیودا، توکیو، ژاپن قرار دارد . با کلیک روی لینک انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا و دیگر محصولات اطلاعات بیشتری بدست اورید .

نمایندگی کپی

نمایندگی کپی با بهره مندی از متخصصین ماهر و توانا ، آماده ارائه خدمات به کاربران گرامی در تمامی نقاط شهر میباشد. مهارت و چیره‌ دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌ مندی از به‌ روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم ، زمینه ‌ای فراهم کرده تا این مرکز همواره به عنوان یک نمایندگی بی رقیب شناخته شود . موفقیتهای پی در پی نمایندگی کپی باعث شده ،  این مرکز همواره به عنوان مرکزی بی رقیب به فعالیت بپردازد .

هدف مهمی که این مجموعه دنبال میکند این است که ، کاربران بتوانند با صرف هزینه ای که مینمایند بیشترین بهره را ببرند . یکی از مهمترین دلایلی که موجب قرارگیری نمایندگی کپی در موقعیتی ممتاز شده است ، در دست داشتن مدرنترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و به کارگیری مجربترین کارشناسان میباشد . لازم به ذکر است ، نمایندگی کپی به ارائه تمامی خدمات تعمیر دستگاههای کپی دارای برند معتبر اقدام مینماید .

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر تلویزیون ال جی در محل
نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در تمامی مناطق ایران
پست های اخیر